O nás

Žil byl Aleš. A taky Klára, Martin a jejich malá Zara. Tihle čtyři k sobě měli blízko už před Hravěkem. Aleš, v pracovním životě grafik a projektový švihák, se s markeťákem Martinem kamarádil od malička a oběma jim vždycky záleželo na světě, ve kterém žijí. Když si pak Martin našel ilustrátorku Kláru a narodila se jim dcera Zara, potřeba tvořit ze světa lepší místo se ještě znásobila. To tak už ale s dětmi bývá. Zaskočeni obrovským objemem a nevalnou kvalitou hraček, stejně jako množstvím času, který dnešní děti tráví u obrazovek, jali se naši hrdinové jednat. Aleš započal nelítostný výzkum kvalitních výrobců a dodavatelů, Kláře se pod rukama zrodil hračkosaurus Ruda a hodnoty našeho společného projektu, jako by snad existovaly od nepaměti. Zapřísaháme se, že vším, co v Hravěku budeme nabízet, se pokusíme vést děti hravě k rozvoji, laskavému přístupu k planetě Zemi a k objevování. Zbytek je pak na vás, rodiče, prarodiče a průvodci, vy nám v tom snažení můžete pomoct.

Hračky nejsou pravěk, ale budoucnost!

 • Candy Cream logo

  Candy Cream

  Candy Cream vyrábí voňavou, barevnou hmotu podobnou cukrářskému krému. Věrohodné balení v cukrářských sáčcích se špičkami umožňuje vytvářet fantastické tvary. Každý malý cukrář nebo cukrářka, ideálně starší pěti let, tak může vyčarovat variace okvětních lístků, písmen a všelijakého zdobení. Hlína jako dekorace je také skvělou ozdobou malých mistrovských děl. Hmota Candy Cream schne na čerstvém vzduchu po dobu 12 hodin a snadno se kombinuje s práškovými třpytkami. Je tvořena výhradně z přírodních ingrediencí, nelepí se na ruce, nezanechává barevné stopy a snadno se odstraňuje z pevných povrchů.

  Produkty 
 • Cubika logo

  Cubika

  Cubika přináší na trh vzdělávací hračky z kvalitního dřeva javoru a buku, které rostou v neznečištěné oblasti Karpat na Ukrajině. Každá jedna kostka je tak naprosto ekologická a udržitelná, všechny použité barvy jsou pouze na vodní bázi a zcela bezpečné pro děti každého věku. Cubika rozvíjí koncept „hraj si a uč se“ a její kostky jsou nejvhodnější pro děti od 18 měsíců.

  Produkty 
 • Lovin'do logo

  LOVIN'DO

  Ekologické hrací těsto, které je příjemné na dotek přináší na trh LOVIN'DO. Měkké těsto je vyrobené z přírodních produktů, má lehkou ovocnou vůní a je pro děti bezpečné. Díky inovativní technologii míchání barev můžete spojit libovolné dvě těsta dohromady a vytvořit si tak svoje vlastní barevné kombinace. Těsto doporučujeme dětem od 3 let, ale vyhraje si s ním neposeda každého věku. Nelepí se na ruce, nezanechává barevné stopy a snadno se odstraňuje z pevných povrchů.

  Produkty 
 • Moon Light Clay

  MOON LIGHT CLAY

  Moon Light Clay hlína je kouzelná! skáče!Když z ní uděláte kuličku, skáče a zároveň je lehká jako pírko. Dává možnost vytvářet tvary, které během několika hodin na vzduchu ztuhnou a udrží si svoji podobu. Po zaschnutí váš výrobek získá pružnost a matný efekt. Je doporučena všem kreativním duším starším 5 let. Vyrobená je pouze z přírodních složek, nelepí se na ruce, nezanechává barevné stopy a snadno se odstraňuje z pevných povrchů.

  Produkty 
 • Mr. Boo logo

  MR.BOO

  MR.BOO přichází s ekologickou barevnou voňavou viskózní hmotou, známou jako sliz, která skvěle funguje proti stresu. Natahuje se, drolí, dokonce ji můžete nafouknout brčkem. Všechny slizumily zaujme široká nabídka vůní, pestrých neokoukaných barev, třpytek, konfet, a dokonce ukryté hračky. Sliz je vyroben pouze z přírodních složek, nelepí se na ruce, nezanechává barevné stopy a snadno se odstraňuje z pevných povrchů.

  Produkty 
 • Puzzlika logo

  Puzzlika

  Vzdělávací puzzle jsou sbírkou jedinečných hádanek, které přispívají k rozvoji dítěte. Puzzlika při výrobě svých hraček používá speciální hustý karton. Každé puzzle je zároveň zábavnou logickou hrou, jejíž hlavním cílem není jen poskládat obrázek, ale také poznávat zvířata, čísla, jídla a další základní znalosti. Dítě si skládáním rozvíjí motoriku, logiku a schopnost řešit problémy. Hračky jsou doporučeny dětem starším 18 měsíců. Tušili jste, jaký potenciál se schovává v takových puzzlích?

  Produkty 
1 z 6